Jeugdloopgroep.nl
                         De site voor jong en oud.               Samen lopen is leuker

Alle uitslagen Elster-run 2018

11-02-2018

J/M, 800 METER


Plts

Naam

Woonplaats

Tijd

School

1

Oliver Stokes

Arnhem

4:47

De Arabesk

2

Willemijn Kral

Bemmel

5:06

De Borgwal 

3

Xander de Ruiter

Arnhem

5:37

De Arabesk

4

Fernandez Lommers

Arnhem

niet gestart

De Schatgraaf 

J/M, 1200 METER


Plts

Naam

Woonplaats

Tijd

School

1

Lyne Engelsman

Arnhem

6:08

De Schatgraaf

2

Rachel de Ruiter

Arnhem

8:13

De Arabesk

3

Kathlyn de Ruiter

Arnhem

niet gestart

De Arabesk

VOLW,   5 KM


Plts

Naam

Woonplaats

Tijd


1

Jean-Pierre Louvet

Cuijk

19:13

2

Mathijs Kimmel

Elst

20:18

3

Roel Hermsen

Venray

22:29

4

Edwin Teunissen

Oosterbeek

22:32

5

Diederik Heij

Oosterbeek

22:32

6

Anneloes Bal

Bemmel

24:28

7

Liam Stokes

Arnhem

24:37

8

Roland Giesbers

Arnhem

25:13

9

Laila Willems

Arnhem

25:58

10

Livia Creatini

Arnhem

27:22

11

Reymundo Willems

Arnhem

28:07

12

Bert Hendriks

Cuijk

28:50

13

Wesley Lommers

Arnhem

29:37

14

Adjan Dammers

Dussen

29:45

15

Herman Kleijn

Arnhem

32:43

16

Elsy Vriens

Boxmeer

33:17

17

Jan Vriens

Boxmeer

33:19

18

Jan School

Heteren

33:30

19

Jessica Hendriks

Groesbeek

33:32

20

Janine Verhaaff

Arnhem

34:38

21

Qurienna Cornelissen

Pannerden

niet gestart

22

Dominique Lommers

Arnhem

niet gestart 

23

Marcel Gierman

Zevenaar

niet gestart

24

Jake Kessels

Nijmegen

niet gestart

25

Yoric Engelsman

Arnhem

niet gefinischt

VOLW,   8 KM


Plts

Naam

Woonplaats

Tijd


1

Patrick Graal

Arnhem

34:24

2

Edwin Lommers

Arnhem

35:02

3

Paul Stokes

Arnhem

38:06

4

Bojan Pajic

Lent

38:57

5

Bert Pik

Elst

42:03

6

Mile Pajic

's-Heerenberg

45:38

7

Aimee Bungalembun

Malden

47:23

8

Wendy Kamp

Kesteren

56:13

14-01-2018

J/M, 800 METER





Plts

Naam

Woonplaats

Tijd

School

1

Jurre Meester

Arnhem

4:34

De Arabesk

2

Xander de Ruiter

Arnhem

4:35

De Arabesk

3

Fernandez Lommers

Arnhem

5:49

De Schatgraaf






J/M,   1200 METER





Plts

Naam

Woonplaats

Tijd

School

1

Hidde Janssen

Lent

5:05

De Verwondering

2

Melle Maaijwee

Lent

5:21

De Verwondering

3

Demyan van Eck

Arnhem

5:37

De Arabesk

4

Kathlyn de Ruiter

Arnhem

5:46

De Arabesk

5

Cassidy Gerrits

Heteren

5:51

OBS de Klimboom

6

Anna Losgelder

Heteren

5:52

OBS de Klimboom

7

Fenne Essers

Driel

5:53

De Meeuwenberg

8

Rachel de Ruiter

Arnhem

6:01

De Arabesk

9

Renate Bouwknegt

Heteren

6:01

OBS de Klimboom

10

Jente Kilkens

Arnhem

6:18

OBS Jeroen Bosch






VOLW,   5 KM





Plts

Naam

Woonplaats

Tijd


1

Laila Willems

Arnhem

24:17


2

Anneloes Bal

Bemmel

24:35


3

Berry Essers

Driel

24:44


4

Livia Creatini

Arnhem

25:49


5

Janneke Essers

Driel

28:10


6

Adjan Dammers

Dussen

28:48


7

Willy Oosterink

Silvolde

28:50


8

Rob van der Burg

Ede

30:20


9

Chantal Boonaerts

Beek

34:12


10

Jessica Hendriks

Groesbeek

34:37


11

Daisy Stomp

`T Harde

35:16


12

Eric Stomp

`T Harde

35:16